piątek, 26 października 2018

Czego nie wiesz o depilacji laserowej?!

Depilacja laserowa, czyli zabieg nr 1 jeśli chodzi o popularność i wybór klientów. 

- czym jest depilacja laserowa? 
- jak często należy wykonywać depilacje laserową? 
- jak przygotować się do zabiegu?
- jak wygląda wizyta?
- czego można się spodziewać po zabiegu?
- efekty...Czym jest depilacja laserowa?

Jest to TRWAŁA metoda usuwania owłosienia, a przy tym szybka, bezpieczna i praktycznie nieodczuwalna.
Działanie lasera diodowego bazuje na emisji światła i ciepła. Włos pochłania światło, (a ściślej "mówiąc", barwnik-melanina), który wytwarza energię cieplną powodując tym samym trwałe zniszczenie cebulki włosa. 


wizualizacja-zabiegu-fotodepilacji-depilacji-laserowej-yasumiJak często należy wykonywać depilacje laserową?

Ze względu na fazy rośnięcia włosów, depilację wykonujemy co 4- 6 tygodni. BARDZO WAŻNE JEST PRZESTRZEGANIE TEGO TERMINU, gdyż w innym wypadku kuracja może się przedłużyć. 
W całej kuracji należy wykonać 5-8 zabiegów. 


Jak przygotować się do zabiegu:

1) Miejsce, które chcemy wydepilować nie może być podrażnione;

2) Włosy należy ogolić najlepiej tego samego dnia lub 1 dzień przed zabiegiem (prosimy o pozostawienie fragmentu około 1 x 1 cm w celu oceny barwy i grubości włosów)

3)Przed każdym zabiegiem, włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatorem mechanicznym) przez okres ok 4 tygodni. Można natomiast je golić, przycinać lub depilować odpowiednim kremem, choć ten ostatni sposób depilacji należy zakończyć tydzień wcześniej.

4)Stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Zorac, i inne), Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed każdym zabiegiem. Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić 1 tydzień wcześniej.

5)Terapia doustna retinoidami  wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.

6)Leki światlouwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne, leki uspokające np. Deprim) i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek) wymagają odstawienia na l tydzień przed zabiegiem.

7)Infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. W szczególności zabieg jest możliwy 2 tygodnie po infekcji typu opryszczki wargowej lub płciowej.

8)Aktywna opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa to 4-6 tygodni.


Jak wygląda wizyta? 

1)Każdą wizytę zaczynamy, od wypełnienia ankiety zdrowotnej. Kosmetolog przeprowadza wywiad oraz tłumaczy, na czym zabieg polega i jakich efektów można się spodziewać. 

2)Następnie przystępujemy do oceny owłosienia. Kosmetolog dobiera odpowiednie parametry lasera, biorąc pod uwagę barwę skóry oraz włosa. 

3) Aby zabieg był całkowicie bezpieczny, zarówno pacjent jak i kosmetolog muszą założyć specjalne okulary. Sam zabieg trwa już bardzo krótko, np. depilacja laserowa pach to czas od 7-12 min.

4) Po zabiegu kosmetolog przygotowuje plan zabiegowy oraz przedstawia propozycje kuracji.  

ZAWSZE NA PIERWSZEJ WIZYCIE, MAMY SUPER OFERTĘ PROMOCYJNĄ!!!! 

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, do 2-3 dni.


EFEKTY:

Efekty na pachach po przeprowadzeniu 3 zabiegów:
Efekty na wąsiku po przeprowadzeniu 3 zabiegów:

Efekty na rękach po przeprowadzeniu 5 zabiegów:2 komentarze:

  1. Fajnie też tak od środka się dowiedzieć jak to wszystko wygląda. Co do depilacji to warto postawić na takie firmy jak https://www.studiolaperla.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Pragmatic Play launches new slot games with a new theme
    남양주 출장샵 pragmatic-play-new- › pragmatic-play-new- Pragmatic 포천 출장안마 Play has launched a new video slot title, Pragmatic Play, from the slot game 춘천 출장마사지 supplier Pragmatic Play. and 안성 출장마사지 they're 먹튀 커뮤니티 giving players a new taste of a

    OdpowiedzUsuń